LČ 2011 – sprintas (Alytus) – 2011-08-27

Paskutinį vasaros savaitgalį išsiruošėm į Alytų. Čempionatui buvau nusiteikęs pakiliai, nors ir šiek tiek buvo neramu dėl ilgos trasos, kur visas mūsų auksinis jaunimas nusprendė susiregistruot į elito grupę su labai ilga trasa. Bet sprinte buvau pasiryžęs smogt ir patekt į pirmąją rezultatų protokolo pusę :)

Startuojant pirmas KP atrodė ganėtinai lengvas, gal netgi turėjo atrodyt šiek tiek įtartinai, ko pasekoj ir padariau didelių klaidų darželio teritorijoje. KP legendos buvo itin panašios – 32, 33, 34, taigi ne itin orientuodamasis iš 2KP nubėgau į 4KP ir galvodamas, jog tai yra 3KP, bėgau toliau po darželį ieškodamas 4KP. Tik pamatęs kad ten KP nebėra, supratau klaidą ir padaręs lanką grįžau į tikrąjį 3KP. Klaida riebi minutė su keliom sekundėm, iškart pasivijo minutę po manęs startavęs baltarusis. Toliau 6KP vėl neatidžiai žiūrėjau į legendą ir nubėgau į tvoros apačią, nors KP buvo viršuje, teko lipti laiptais. Likusioje trasos dalyje klaidų nebepasitaikė, turbūt jau bėgau ir šiek tiek atsargiau, ir punktai nebebuvo tokie sudėtingi. Tik pakeliui į 16KP sudvejojau dėl apibėgimo gatve, ir nutariau kirsti per kalniuką tarp namų. Gavosi kelių sekundžių stabtelėjimas ir negražus kampas.

Rezultatuose ir buvau daugmaž per vidurį. Tikrai nebuvau patenkintas tokiu rezultatu. Kitą dieną netgi buvau pasiryžęs įsigyti legendonešį, bet po to svarsčiau, ar tikrai jis čia būtų padėjęs man. Trūko atidumo, bet legendonešį reiks įsigyti, tikro elitininko atributas :)

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *