Omaps.lt – Gelžė – 2011-11-09

Šiandien važiuodamas pakeliui iš Šiaulių į Klaipėdą, nusprendžiau prabėgti Omaps.lt trasą Gelžės žemėlapyje ir patikrint visą idėją nuo pradžios iki galo, kurią Omaps.lt skleidžia.

Šiauliuose užsukau į Copy1, pasakiau kad noriu spalvotai atsispausdint žemėlapį iš Omaps.lt, dar užsiminiau apie 50% nuolaidą, Copy1 darbuotojos apie tokią nelabai žinojo, tad atsidarė nuorodą, rado akciją jau copy1.lt puslapyje, sako “OK, pritaikysim nuolaidą”, tačiau po to paskutinėj eilutėj perskaitė, kad “Akcija galioja iki 2011 rugsėjo 30d.” ir man teko vietoj 85 ct mokėti 1.70 Lt :) Bet džiaugiuos vistiek, kad jos dabar bent jau žinos, jog tokia akcija egzistavo, gal ir pačios susidomės kas tas omaps.lt.

Anot Modesto (Omaps.lt sumanytojo), tokios stacionarios trasos daugiausiai ir yra skirtos keliaujantiems, tad būtent kelionės metu, man net niekur nereikėjo nusukti, o prie pat plento aikštelėje pasistatyt automobilį ir bėgti trasą.

Bėgdamas iki starto pasakiau sau mintyse, kad bėgsiu ne pačiu greičiausiu tempu (to neleido ir sunki apranga bei avalynė, be to nešiaus dar keletą daiktų – telefoną, raktus ir pan.), tačiau greičiau nei vidutiniškai, jog tektų ir techniškai pasiorientuoti ir pasukti galvą, stengtis nedaryti klaidų, ko ir yra ilgalaikis šio dienoraščio tikslas :)

Bet jau pakeliui į pirmą KP šiaurės liniją palaikiau proskyna, ir nusukęs trumpu keliuku, jos nesulaukęs, pagalvojau jog dar per anksti, taigi bėgau tiesiai kol atsitrenkiau į lėkštą lomą. Nors tai nebuvo didelė klaida, tik šioks toks lankstas, bet vistik pripažinau, jog tai kvaila klaida. Deja, bėgdamas į 3 KP lygiai taip pat “užkliuvau” už šiaurės linijos. Turėjau pataikyt į proskyną ir po to nuo jos paimti KP, bet mano prisirišimo taško pasirodo nebuvo, tad šiek tiek paklaidžiojau atsitrenkęs į pietinę proskyną. Ant paprasto spausdinto žemėlapio tas šiaurės linijas labai sunku atskirti nuo proskynų. Bėgdamas į 6 KP keliuku, tik pataikęs į sankryžą supratau, jog iš tikro bėgau miško riba palei tamsiai žalią. Nelabai supratau keliukų šalia 11 KP, taip pat jų nepastebėjau ir pakeliui į 15 KP (tik didelį kelią, be abejo užfiksavau, jį kirsdamas).

Visos trasos metu nesutikau nei vieno žmogaus ar gyvūno, tik karts nuo karto automobiliai trasos gale pasigirsdavo. Išlindęs į aikštelę-finišą, buvau patenkintas ir persirengęs tęsiau kelionę Klaipėdon :)

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *