Orientacininkų tinklinio turnyras – Plungė – 2012-01-08

Smagi išvyka į Plungę, kartu su draugu Giedrium Valantinu. Susirinkom pažaist jungtinėj Igtisos komandoj ir gan gėdingai likom paskutinėj – 4’oj vietoj, tačiau visi buvo laimingi ir nieks nieko nekaltino. Diena buvo itin naudingai praleista, kadangi ir dalyvavome įdomiose techninėse orientavimosi varžybose pačiam mokyklos pastate bei aplinkiniam rajone sprinto žemėlapyje.

Plungės kolegos orientacininkai surengė tikrą šventę bei labai svetingai priėmė. Už 4 vietą laimėjom kaimiškos samanės butelį, kuris pas mane namie dar nėra visiškai išgertas. Taip pat vaišės po turnyro, gera nuotaika ir visa kita puiku. Na o dabar ir apie pačias varžybas. Nepamenu, ar kada anksčiau esu bėgiojęs su žemėlapiu pastato viduj, mačiau dar prieš startą, kad bus itin įdomu – dar prieš startą mačiau kaip Vilius visiškai grybauja ir nesusigaudo kur tas KP, atrodo padarė nemažai klaidų pačioj mokykloj. Varžybos vyko per 2 žemėlapius – laikas nestabdomas, ir baigus trasą mokykloje iškart bėgam į lauką ir apvertę kitoje pusėj jau orientuojamės pagal mums įprastą sprinto žemėlapį. Kas norėjo galėjo keisti avalynę, bet aš pasirinkau bėgimą su kedais. Bet šipai būtų leidę turėt nemažą pranašumą antroje dalyje – purvas, balos ir žliaugiantis oras. Čia jau taktika – gaišt laiką keičiant batus ir po to atsigriebti, ar sutaupyti ir bėgti su kedais.

Galiu pasidžiaugt kad mokykloj sekėsi visai neblogai – buvau nepatenkintas tik kad neįžvelgiau aiškiai pažymėto 6KP vietos – prabėgau koridorium įėjimą į rūbinę ir po to tik jau atsigaudžiau. Taip pat apmaudžiai sėdau 13 KP – neatkreipiau dėmesio į detales – punktas pažymėtas ant skersinių, o aš broviaus už futbolo vartų – ten pastebėjau kažkokią kitą prizmę. Rekomenduoju visiems išbandyti, nes susigaudyti tarp mokyklos aukštų schemų gan sudėtinga, dar turint omeny, kad kai kurie koridoriai uždaryti. Tai visai kitoks orientavimasis, itin greitas ir techniškas.

Išbėgus į lauką jau buvom galima lengviau atsipūsti – pasijaust savose rogėse. Tokius sprintus dažniau bėgiojam ir viskas įprasta. Tačiau vistiek pasitaikė smulki klaida iš 16 į 17KP – šiek tiek nesusekiau situacijos ir instinktyviai nulėkiau prie gatvės. Bėgant lėčiau nei įprasta (avalynė ir oro sąlygos), buvo ir mažiau klaidų. Bet sumoje leido pasiekti antrą vietą, aplenkt Lietuvos OS sprinto čempioną ir tik apmaudžiai 1sek pralaimėt vietiniui Lukui :)

Mokyklos žemėlapis:

Prabėgimai antroj sprinto dalyje:

Rezultatų ir tarpinių, gaila niekur neradau :)

Rezultatai iš tinklinio turnyro:
1. OK „Sakas“
2. „OK Jaunystė“
3. OK „Versmė“
4. OK „Igtisa“

Keletas foto: http://www.okjaunyste.lt/index.php?option=com_morfeoshow&task=view&gallery=1&Itemid=55#5695920361082106273/1

 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *