Lietuvos čempionatas – Sprintas – Šiauliai – 2016 gegužės 7d.

Buvau nusprendęs reguliariai ir operatyviai (bent savaitė po varžybų) pildyt dienoraštį, tačiau užtruko kol chronologine tvarka “sutvarkiau” sprinto duomenis, kurių čia yra nemažai. Varžybos vyko gimtuose Šiauliuose ir pirmą dieną bėgti negalėjau, nes gavau užduoti – komentuoti tiesioginėje delfi.TV transliacijoje.

Dėlto visai neliūdėjau, nes bėgimo forma nebuvo puiki, į elito grupę pagal naują tvarką nebūčiau patekęs, tad nauja patirtis buvo įdomi. Visa transliacija buvo ilga, tačiau šnekėti buvo apie ką, dar galvoju daug ko nepasakiau, kas liko mintyse :) Kitam kartui bus geriau. Gaila šiek tiek, kad transliacija buvo ganėtinai statiška. Donatas buvo paruošęs praėjimus su variantais, bet transliacijos režisieriai jų nepanaudojo. Taip pat prabėgau moterų ir vyrų trasas su GoPro kamera, tačiau vėlgi nespėjau sulipdyti. Žemėlapis, kiek girdėjau, taip pat buvo sunkiai įžiūrimas ir reikėtų jį skaidyt dalimis.
Visą transliaciją galite peržiūrėti čia: http://www.delfi.lt/video/transliacijos/anonsai/lietuvos-orientavimosi-sporto-cempionatas-2016.d?id=71039486

Tiesą sakant, visdar pats jos neperklausiau iki galo. Bet prisiminimai pirmam kartui neblogi, su perspektyva, kad būtų geriau. Jei būčiau nusiteikęs tapt profesionaliu orientavimosi sporto renginių komentatorium, tai išvados padarytos ir aiškiai žinau ką kitoj transliacijoj reiktų daryti kitaip. Delfi.TV atstovai sakė, kad viskas buvo neblogai, nebuvo pauzių, o kai ilga transliacija, tai yra gan svarbu. Nepatiko, kad buvo mažai dinaminio vaizdo – viskas pagrinde sukosi starte/finiše ir labai nedaug trasos vidury bei prie žiūrovų KP. “Live” rezultatai strigo, GPS gaila taip pat nebuvo, kurie būtų leidę padaryt transliaciją gerokai įdomesnę. Didžiausias akibrokštas kaip pirmam sykiui, kad buvo daug diskvalifikuotų – trasą baigė vos 15 iš 30 vyrų :)

Mano prabėgtos trasos su GoPro: Moterys M21E, Vyrai V21E. Pirmąkart šiek tiek rimčiau “tvarkiau” video. Programą planuoju įsigyti, nedaug kainuoja :)

Čia galite pamatyti varžybų žemėlapius: http://ossiauliai.lt/lc-sprintas-2016/zemelapiai/
Praėjimų variantai: Vyrai, Moterys

Nuotraukos: Audriaus galerija
Vietinė žiniasklaida: etaplius.lt straipsnis

P.S. Kas nežinot, tai Šiaulių meras Artūras Visockas taip pat yra orientacininkas. Dalyvavo renginyje, bet gaila, trasos nebėgo.

 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *